ART / Lithographs / Litograph in colors 11709005
nr 1170 9005
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Komposition, signed and numbered 72/78, bladets mått: 80x105,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition, signerad och numrerad 72/78, bladets mått: 80x105
Lage Lindell, born 1920 in Stockholm, dead 1980, Swedish painter.
1500
SEK 3400
Monday Mars 19 2018
at 19:38:36
1.000 kr
1.100 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.000 kr
2.000 kr (Robot)
2.200 kr
3.200 kr
6
3.200 kr
3.200 kr (Robot)
6
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Lage Lindell
Read more about Lage Lindell